0216 354 00 91
Karo ve Rulo Halılar Eco Up First Color Stripes/Lines Evergreen Design

Evergreen

Evergreen

Millennium
Millennium
Millennium, uzun yıllardır koleksiyonumuzun en öne çıkan ürünü olmuştur. 24 rengi bulunan kısa bukle havlı bir karo halıdır. Güçlü özellikleriyle öne çıkan Millennium, yoğun projelerdeki kullanıma son derece uygundur.

Centennium
Centennium
Centennium, Millennium’un kesik havlı çeşididir. Millenium serisindekilerin aynı 24 renkte temin edilebilecek olan ürün, benzersiz özellikleri sayesinde her türlü projede kullanılabilir.

Step
Step
Step, 36 standart renk ile birlikte Xtra koleksiyonuna ait 9 canlı moda renkte de temin edilebilecek bir bukle havlı karo halıdır. Bu ürün, seçim ve tasarım açısından çok geniş bir olasılık yelpazesi sunar ve son derece yoğun proje kullanımlarının tüm gereksinimlerini karşılar.Uygulama hakkında detaylı bilgi için halı döşeme nasıl...

Affinity
Affinity
Lüks ile konforu birleştiren, kesik havlı ve kıvırcık yapıya sahip bir karo halıdır. Affinity oteller, ofisler vb. yerlerde olduğu gibi yoğun kullanıma da uygundur.

Uni
Uni
Uni, 22 sıcak rengi bulunan kesik havlı, pürüzsüz bir karo halıdır. Bu ürün tek başına kullanılabileceği gibi, zemine fazladan boyut katmak üzere Unique ile kombinasyon halinde de kullanılabilir. Uni özellikle otellerde kullanıma uygundur.

Unique
Unique
Unique, 22 sıcak rengi bulunan kesik hav tasarımlı bir karo halıdır. Bu ürün tek başına kullanılabileceği gibi, zemine fazladan boyut katmak üzere Uni ile kombinasyon halinde de kullanılabilir. Unique özellikle otellerde, ofislerde vb. mekanlarda uygun zemin kaplama fiyatları ile kullanıma uygundur.

Cambridge
Cambridge
Cambridge, kesik havlı ve ince yapılı bir karo halıdır. Ayrıca bu ürün, rahatın ve lüks bir atmosferin vazgeçilmez olduğu mekanlar için son derece uygundur. Geniş renk yelpazesi ve Xtra koleksiyonuna ait 9 canlı moda renkle birlikte Cambridge, seçim ve tasarım açısından sınırsız olanaklar sunar. Diğer hizmetlerimizden olan endüstriyel...

Perpetual
Perpetual
Perpetual, muhteşem hizmet geçmişi olan bukle havlı bir karo halıdır. Xtra koleksiyonuna ait 9 canlı moda renkle birlikte 24 standart rengi bulunan çok çeşitli paleti sayesinde Perpetual, seçim ve tasarım açısından çok geniş olanaklar sunar.

Normal
Normal
Normal, hafif yaya trafikli projelerde kullanıma uygun bukle havlı bir karo halıdır. Serinin 6 rengi bulunmakta olup, New Normal ile kombine edilebilir.

NewNormal
NewNormal
NewNormal, özel olarak hafif yaya trafikli proje kullanımına uygun olan bukle havlı bir karo halıdır. Seri, 2 versiyonlu olarak her birinde vurgulanmış farklı renkte birer çizgisi bulunan 6 renkten oluşur. Normal ile farklı kombinasyonlar elde edilebilir.

© Copyright 2013 DÜNYA YAPI VE ZEMİN MALZEMELERİ İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ Her Hakkı Saklıdır. yükseltilmiş döşeme